X

Pārmaiņas

Tēmas: citāti, dzīve, pārmaiņas
Nosūtīt epastā

Tu nekad neuzzināsi kas ir gandarījums, ja neiemācīsies pieņemt savu dzīvi tādu, kāda tā ir. Tas, protams, nenozīmē, ka tev nevajadzētu savā dzīvē mēģināt ko uzlabot vai pat mainīt. Bet, ja tu izšķied spēkus dusmojoties un pārdzīvojot esošo situāciju, ja tu esi ieracies savās nelaimēs un sevis žēlošanā, ja viss, ko tu spēj, ir ilgoties pēc kaut kā savādāka, tad tu esi pilnīgi pazaudējis jebkuru iespēju izjust piepildījumu un mieru.

Un vēlreiz – tas nenozīmē, ka tev nav jābūt atvērtam pārmaiņām, vai arī, ka tev nav aktīvi jādarbojas, lai šīs pārmaiņas notiktu.

Tu vari strādāt pēc labākās sirdsapziņas, gaidot paaugstinājumu darbā.. Bet ja tu savā pašreizējā darbā neizjutīsi nekādu prieku un tā vietā, lai priecātos, krāsi sevī aizvainojumu par to, ka tev nav labāka darba, tavi darba rezultāti var pasliktināties un tu vispār vari zaudēt cerības uz paaugstinājumu. Tātad pieņemt sevi tādu, kāds tu esi, būt mierā ar sevi un atrast savā dzīvē piepildījumu šobrīd ir vissvarīgāk.

Būt atvērtam pārmaiņām nozīmē tikai to, ka tu esi gatavs tām aizraujošajām lietām, ko Dievs ir tev sagādājis. Kāds gudrs kristietis to reiz izteica šādi: „Tu lūdz: „Tava griba lai notiek.” Cik ilgi vien tu pamani sevī ilgas pēc pārmaiņām savā dzīvē, nepārtrauc lūgt par to Dievu. Bet nekad neaizmirsti piebilst: „Tu zini, kas man ir vajadzīgs. Lai notiek Tava griba.” Un tad notiks viena no divām iespējām.

Vai nu Dievs atbildēs uz tavu lūgšanu un notiks tas, ko tu gribēsi; vai arī Dievs atbildēs uz tavu lūgšanu un ļaus tev pieņemt to, kas Viņam ir priekš tevis padomā.”

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!