X

Ticība Dievam nozīmē pārliecību, ka viss, ko Dievs pasaulē ir radījis un turpina radīt, ir rūpīgi veidots un visam ir sava pozitīva nozīme un iespējas.

Tēmas: emocijas, gaušanās, ticība
Nosūtīt epastā

Dzīvojot kontrastiem pilnajā pasaulē, mēs bieži mēdzam pārdzīvot par to, kas sen jau beidzies vai jau iepriekš nožēlojam to, kas varbūt pat nekad nesāksies un nenotiks. Nemanot mūsu dzīvē sāk prevalēt drūmās krāsas un gaušanās noskaņojums. Viss ko mēs runājam, apspriežam, iespaido mūsu domas, bet mūsu domas savukārt ietekmē mūsu emocijas un turpmāko uzvedību. Un jo drūmākas ir mūsu domas, jo biežāk visur tiek saskatīts negatīvais, nepievilcīgais, drūmais. Vai ir kāda izeja no tā?

Ticība Dievam nedod garantiju, ka mūsu dzīvē notiks tikai labas un pozitīvas lietas. Šādi domāt nozīmētu ignorēt patiesību.


Bet ticība Dievam nozīmē pārliecību, ka viss, ko Dievs pasaulē ir radījis un turpina radīt, ir rūpīgi veidots un visam ir sava pozitīva nozīme un iespējas.

Tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu.

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!