X

Ideāla sieviete

Tēmas: mīlestība, klausies, Dieva dāvanas
Nosūtīt epastā

Tieši pirms Mātes dienas svinībām kāds mazs zēns bailīgi pavēra sieviešu apģērbu nodaļas durvis. Sakautrējies viņš pārdevējai klusiņām izstāstīja savu vajadzību. „Gribu nopirkt māmiņai dāvanu,” viņš teica. „Esmu sakrājis savu kabatas naudu un gribu viņai uzdāvināt jaunu blūzīti, viņa man vienmēr pērk tik skaistas lietas, es arī gribu viņai ko uzdāvināt.”

„Vai zini, kādu izmēru māmiņa valkā?”, taujāja pārdevēja. „Nē,” samulsa puisītis.

 „Vai viņa ir tieva vai apaļīga, gara vai īsa”, gribēja noskaidrot pārdevēja.

„Es īsti nezinu,” atbildēja puisītis. „Manuprāt, viņa ir pilnīgi ideāla”.

Domājot par ideālu sievieti, pārdevēja rūpīgi iesaiņoja izvēlēto blūzīti un pieteica puisītim, ka māmiņa var atnākt blūzi apmainīt, ja gadījumā viņai tā neder.

Pēc pāris dienām veikalā ieradās kāda ļoti apaļīga un sakautrējusies sieviete. „Man dēliņš uzdāvināja blūzi”, viņa teica. „Bet man tā ir kādus 5 izmērus par mazu – vai varu to samainīt?”

Cik jauks stāstiņš, jūs teiksit - un protams, vai tad tikai modeles var būt ideālas, nav taču nozīmes, vai cilvēks apaļāks vai gluži kārns, ir tik daudz citu lietu, kas viņu padara īpašu. Skaistums vispār slēpjas nevis izskatā, bet gan skatītāja acīs. Mazā zēna acīs māmiņa bija ideāla, jo viņš to mīlēja – un viņam pilnīgi nerūpēja vai viņas augums atbilst kādam noteiktam ideālam piesaistītiem standartiem.

Cik daudzkārt vieglāk būtu dzīvot, ja mēs ar mīlestību skatītos ne tikai uz saviem mīļajiem, bet arī uz ikvienu mums dāvāto dienu. Galu galā – katra diena, ko nodzīvojam šajā pasaulē, ir Dieva dāvana – un nekur nav teikts, ka tai būtu jāatbilst kādiem standartiem. Ja atminēsimies, ka šī diena ir Dieva dota, tad varbūt spēsim ieraudzīt arī to, kas citkārt mūsu acīm tiek apslēpts.

Vai tu to vēlies, klausītāj?

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!