X

Pasaule "uz bremzēm"

Tēmas: žēlastība, paļaušanās, COVID 19
Nosūtīt epastā
Žēlastības un pārdomu laiks

"Paldies Dievam man joprojām ir darbs un es ikdienā “eju uz darbu”! Nenoliedzami mana ikdiena ir mainījusies, ieviešot pozitīvas pārmaiņas. Piemēram, ikdienā varu celties par stundu vēlāk, jo nav jāpavada laiks ceļā uz darbu, varu nesteidzīgi no rīta ieturēt brokastis un jau pēc minūtes “nonākt darbā”. Arī pēc darba jau minūtes laikā varu būt mājās un pavadīt laiku ar ģimeni."

"Ārpus darba laika esmu vīrs savai sievai un tēvs trim brīnišķīgiem bērniem. Šajā COVID 19 laikā cenšamies maksimāli ievērot visus fiziskās izolēšanās pasākumus, nepameklējot publiskas vietas. Tas, protams, uzliek zināmus izaicinājumus savstarpējās attiecībās, esot ilgstoši noslēgtā telpā, bez fiziskas iespējas satikt radiniekus, draugus, kolēģus. Tomēr neatsverams ieguvumus ir kopā pavadītais laiks, kas ne vienmēr izdevās ierastajā ikdienas steigā. Un arī šajā jautājumā varu teikt - Paldies Dievam! - Latvijā nav tik drastisku ierobežojumu kā citās Eiropas valstīs. Varam doties kopīgās pastaigās dabā un varu nodoties savam hobijam – velo braukšanai."

“Šajā laikā nākas mācīties strādāt attālināti, ar visām no tā izrietošajām sekām – darba laika plānošana, struktūrvienības darba vadīšana, attālinātās sapulces u.c. Tas gan lielas grūtības nerada, jo Valsts kase ir ļoti progresīva iestāde un kolēģi ir lieliski! Bet no ierastā visvairāk pietrūkst klātienes komunikācijas ar kolēģiem. It kā tehniski visu var pārrunāt arī attālināti, bet tomēr klātbūtnes sarunai ir savs neredzamais šarms.”

"Ik svētdienu kā pērminderis kalpoju savā Evaņģēliski luteriskajā Siguldas Sv.Bērtuļa draudzē, jo dievkalpojumi COVID 19 laikā netika atcelti. Kā jauna prakse ir dievkalpojumu ierakstu veidošana un ievietošana Youtube kanālā."

"Šis ir žēlastības un pārdomu laiks. Var teikt, ka visa pasaule ir nolikta “uz bremzēm” un ir iespēja pārdomāt - kādas ir mūsu vērtības, kam mēs kalpojam un kāpēc. Vai tas viss pēc kā mēs dzināmies mums patiesi ir vajadzīgs? Kā izrādās arī lielie un varenie nemaz nav tik vareni, jo ne ieroči, ne vara nespēj stāvēt pretī vienam viltīgam vīrusam. Man ir sajūta, ka dzīve pēc COVID 19 nekad nebūs tāda kā agrāk. Kas un kā mainīsies ir atkarīgs no mums katra un sabiedrības kopumā. Svarīgi vien atcerēties, ka mēs savā spēkā nenieka nespējam."

Novēlējums citiem:
Pasaulē jums ir bēdas; bet turiet drošu prātu, Es pasauli esmu uzvarējis! /Jņ 16:33/

Vārds: Mārtiņš
Nodarbošanās: klientu apkalpošanas un pakalpojumu attīstības departamenta vadītājs Valsts kasē
Atrašanās vieta Covid 19 karantīnas laikā: mājas

#UnKoTuDariŠajāLaikā

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!