X

Sajūtu rūpnīca

Tēmas:
Nosūtīt epastā

Sadarbībā ar grupu "Trīsas" caur dziesmām un sarunām “SAJŪTU RŪPNĪCĀ” vēlamies aktualizēt kopā būšanas vērtību, pasapņot un mēģināt kopā noskaidrot, kā sadarboties vienam ar otru. Neviena attīstība nevar noritēt bez kļūdām un neveiksmēm, bet paliek vieglāk, ja uz savu dzīvi spēj paskatīties no malas, redzēt likumsakarības, saprast, ka jāiziet cauri tieši tam, lai nonāktu tur, kur tu vēlies. Ko darīt, ja sāp? Un ko darīt, ja kādam draugam sāp? Ko darīt, ja esi iemīlējies? Vai atmīlējies? Vai ir kādas zāles, kas palīdzēs?

Klausīšanās nozīmē ko citu, nekā dzirdēšana. Dzirdot mēs vienkārši uzkrājam informāciju, kas mums kaut kad var noderēt. Ja ieklausāmies otrā cilvēkā mēs spējam saprast, ko viņš patiesi saka, ko viņš patiesi jautā. Ja mēs iemācīsimies klausīties, arī mēs arī zināsim, ko jautāt un atbildēt.

Grupā “Trīsas” darbojas trīs jaunas meitenes, kas grupu izveidoja, lai  varētu radoši izpausties, dalīties savās pārdomās un pārdzīvojums. Ja vēlies lai SAJŪTU RŪPNĪCA aizbrauc pie jums, tad dod ziņu epastā stunda@stunda.lv

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!