X

Dzīvo šodien

Tēmas: raizes, nākotne, citāti
Nosūtīt epastā

Par ko mēs visvairāk raizējamies?
Par naudu, veselību, par tuvinieku likteni?
 
Visā pasaulē cilvēki visvairāk raizējas par rītdienu, proti, par nākotni.
 
Izrādās, ka mūsu fantāzijas uzburtajā ainā tajā nav nevienas vieglas un priecīgas dienas. Un tas nenomāc cilvēkus kara vai dabas katastrofu piemeklētos apvidos, bet gluži parastus, puslīdz veselus ļaudis, kam ir ko ēst, jumts virs galvas un tuvinieki apkārt. Un tas notiek par spīti tam, ka mūsu pieredze liecina ko citu. Ja pašķetinām pagājušās vasaras atmiņas vai pārlapojam bērnības foto albumus- dzīvē sarežģījumi mijušies ar priekiem, raizes ar atpūtas brīžiem. Kā toreiz ar paštaisītu makšķeri pie upes, vai kopā ar bērniem mežā spārdot sabirušas lapas, vai kopā ar draugiem vārtoties sniegā vai ieelpojot tikko pļauta siena smaržu ciemojoties pie vecākiem.
 
Tikai viena diena ir manā ziņā - un tā ir šodiena. Mēs varam tikt galā ar šodienas darbiem. Mēs varam pretoties šodienas kārdinājumiem. Mēs varam izturēt šodienas pārbaudījumus. Tikai tad, kad mēs no brīvas gribas uzkraujam sev divu tālu mūžību- vakardienas un rītdienas nastas, mēs zem tām sabrūkam.
 
Vakardienu un rītdienu noliec malā. Dzīvo šodien! 

Vēlies izlasīt bukletu "Nākotne sākas šodien"? Sazinies ar mums.

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!