X

Priecāties par to, kas ir

Tēmas: svētība, pateicība, mīlestība, citāti, bagātība
Nosūtīt epastā

Reiz kāds vīrs nolēma pārdot savu lauku īpašumu. Viņš bija tik noguris to uzturot, apkopjot, rūpējoties.. “Kāda tam visam jēga..” nodomāja vīrs. “Labāk pārdošu šo īpašumu un pameklēšu citu – varbūt ar to veiksies labāk!”
Viņš ataicināja nekustamo īpašumu aģentu, kārtīgi izvadāja pa īpašumu un lūdza uzrakstīt sludinājumu par tā pārdošanu.
Kad sludinājums bija gatavs publicēšanai, vīrs lūdza to viņam nolasīt. Vienreiz noklausījies, vīrs kļuva domīgs... vai vari man to nolasīt vēlreiz? - viņš palūdza aģentam.
Aģents izbrīnījās, bet izpildīja klienta lūgumu. Vīrs noklausījās sludinājumu vēlreiz un iesmējās – “Paldies, tu tiešām esi labi izpildījis savu darbu – un tev taisnība, šis īpašums patiesi ir brīnišķīgs. Es tā padomāju - patiesībā neko es negribu pārdot. Visu savu mūžu esmu gribējis iegādāties tieši šādu īpašumu. Bet tas jau pieder man! Kādēļ tad man no tā šķirties?”

Vai tieši tā nenotiek ar daudziem no mums? Tik bieži mēs vēlamies kaut ko, kas mums nepieder – reklāmas mums iedveš pārliecību, ka ir lietas, bez kurām mūsu dzīve būs pelēka un neinteresanta, tiek radītas aizvien jaunas tehnoloģijas, mūs pārsteidz aizvien jauni iespaidi – un tas viss, protams, nav slikti un liecina par cilvēces progresu... ja vien visā šajā informācijas un materiālisma pārpilnībā mēs neaizmirstam priecāties par to, kas mums JAU IR.
Katrs no mums taču ir bagāts ar kaut ko – vai tā ir ģimene, vai tuvi draugi, vai laba veselība, vai mīļi bērni...
Un kas pats svarīgākais – mums ir arī mīlošs Tēvs debesīs, kura mīlestība sniedzas pāri jebkam, ko mēs varētu iegūt par naudu.
Saskaiti visas tev dotās svētības un novērtē to, kas tev jau dots – var gadīties, ka tieši to jau gadiem esi meklējis.

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!