X

Dieva spārni

Tēmas: vecāki, mīlestība, klausies, Dievs
Nosūtīt epastā


Reiz kādā žurnālā bija aprakstīts sekojošs notikums – pēc meža ugunsgrēka Jeloustonas nacionālajā parkā ASV, mežsargi devās kalnos noskaidrot ugunsgrēka izraisītos postījumus. Zem kāda koka, izpletis spārnus stāvēja putns, kurš bija burtiskā nozīmē pārogļojies. Dīvainā skata satriekts, mežsargs tam pieskārās ar nūju – un no mirušās mātes spārnu apakšas izskrēja trīs mazi putnēni.

Mīlošā māte, saprotot, ka tuvojas briesmas, bija slēpusi mazuļus zem saviem spārniem. Viņai bija iespēja aizlidot drošībā, tomēr viņa bija izvēlējusies nāvi, lai nepamestu savus bērnus. Tikai tādēļ, ka viņa izvēlējās nāvi, bērni, kas bija slēpušies zem spārniem, izdzīvoja.

Vai zini, kā ir dzīvot ar apziņu, ka tevi kāds tik stipri un nesavtīgi mīl? Tad dzīvei šķiet pavisam cita vērtība – ja reiz tu kādam esi bijis tik svarīgs un nozīmīgs, tad tavai dzīvei, šķiet, ir jēga un nodoms.

Mēs visi zinām, cik svarīga bērnībā ir vecāku mīlestība – cik paļāvīgi pasaulē skatās vecāku patiesi mīlēti bērni. Viņi zina, ka ir kāds, uz kuru viņi var paļauties, kurš vienmēr palīdzēs, aizstāvēs, nožāvēs asaras un samīļos.

Bet ne visiem ir mīloši vecāki un dzīvē mums katram var gadīties, ka jūtamies kā bezpalīdzīgi bērni – tālu prom no mājām, vieni un pamesti dzīves grūtībās un izmisumā. Tādos brīžos der atcerēties, ka Dievs tevi mīl. Dievs, par kuru psalmā ir teikts: „ Viņš tevi sedz ar Saviem spārniem, zem Viņa spārniem tu esi paglābts; Viņa patiesība ir tavs vairogs un bruņas.” Dievs, kurš gluži kā mīlošā putnu māte ir gājis nāvē, lai tev būtu mūžīga dzīvība.

Klausītāj, vai tu zini, cik ļoti Dievs tevi mīl?

 

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!