X

Tuvāk debesīm

Tēmas: ticība, paļaušanās, COVID 19
Nosūtīt epastā
Atkal esi garīgajās mājās

“Šo laiku esmu veltījusi saviem hobijiem - adīšanai, pārgājieniem kalnos, grāmatu lasīšanai un savu mazbērniņu - 2 puiku aktivitātēm laikā, kad mammai bija jāvada stundas attālināti. Šajā laikā esmu arī sākusi lasīt literatūru angļu valodā.”

“No ierastās ikdienas visvairāk pietrūksts ikdienas noguruma pēc darba dienas bērnudārzā, sarunas ar kolēģiem un bērniem, arī baseina apmeklējums.”

“Brīnišķīgs izaicinājums, kad kādu laiku esi adījis, ir doties vienā no Bergenas kalniem. Uzkāpjot kalnā ir sajūta, ka esi mazu gabaliņu tuvāk debesīm un 121. Psalms ,,Es paceļu savas acis uz kalniem: no kurienes gan man nāks palīdzība? Mana palīdzība nāk no Tā Kunga, kas radījis debesis un zemi. Viņš neļaus tavai kājai slīdēt; kas tevi sargā, tas nesnauž,”atklājas kā īsta svētceļnieka dziesma.”

“Šis laiks mani iemācīja saplānot savu laiku un izmantot to lietderīgi, bet visi mani hobiji ir mani pilnveidojuši kā cilvēku un es daudz ko esmu iemācījusies no jauna.”

“Ik svētdienu, ieslēdzu Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes draudze attālināto Dievkalpojumu un jūtos klātesoša, lūdzot Dievu kopā ar man zināmajiem brāļiem un māsām Kristū no tā laika, kad ilgus gadus biju īsta ģertrūdiete un kalpoju Alfas kursā. Ir ļoti savāda sajūta, ka no attāluma atkal esi garīgajās mājās.”

Novēlējums citiem:
Novēlu visiem pacietību, lai varam sagaidīt to laiku, kad varēs apskaut savus mīļos un piedzīvot atkalredzēšanās prieka mirkļus.

Vārds: Gunda
Nodarbošanās: Bērnudārza pedagogs
Atrašanās vieta: dzīvoklī Bergenā, Norvēģijā

#UnKoDariTuŠajāLaikā

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!