X

Par mums

Luterāņu Stunda Latvijā sāka darboties 1992.gadā, kaut arī pasaulē šī organizācija pazīstama jau sen. Tās vēsture sākās ASV 1917.gadā, kad 12 ticīgi vīri vienojās lūgt par misiju un ziedot misijas darbam, tā rezultātā izveidojot vienu stundu garu radio programmu ar nosaukumu "Luterāņu Stunda". Šī programma ASV kļuva ļoti populāra un šodien ar nosaukumu "Luterāņu Stunda" pasaulē pazīst ne vairs stundu garu raidījumu, bet gan starptautisku misiju, kas darbojas gan masu informācijas līdzekļos, gan arī tieši uzrunājot cilvēkus, palīdzot saprast kristīgās ticības saturu dažādās zemēs un kultūrās.

Luterāņu Stunda savā darbūbā cenšas uzrunāt cilvēkus, kuri vēl nav atraduši ceļu uz baznīcu un kalpot kā tilts starp laicīgo pasauli un baznīcu. Luterāņu Stunda Latvijā cieši sadarbojas ar  Latvijas evanģēliski luterāņu baznīcu. Mēs, visi tās darbinieki, esam luterisko draudžu locekļi. 

Ja gribi uzzināt vairāk par starptautisko Luterāņu Stundu -  www.lhmint.org.

Vairāk tēmas

Visa mājaslapā atrodamā informācija ir rupīgi sadalīta pa tēmām, lai Tev būtu vieglāk atrast tieši to, par ko visvairāk interesējies!